Bartłomiej Lisowski – Radca Prawny, Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
W latach 2013 ? 2016 odbyłem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, podczas której zajmowałem się m.in. obsługą spółek handlowych należących do grupy kapitałowej. O ile pozwalał na to czas, pomagałem też osobom fizycznym prowadzącym własne przedsiębiorstwo, czy napotykającym w codziennym życiu na sytuacje wymagające pomocy prawnej. Okres aplikacji pozwolił mi także uzyskać bogate doświadczenie procesowe.
Po złożeniu egzaminu zawodowego kontynuowałem praktykę współpracując z Kancelarią Radców Prawnych M. Zielińska i Wspólnicy Sp.j. oraz Kancelarią Prawną Rafała Kufiety.
Specjalizuję się w prawie zobowiązań, ze szczególnym uwzględnieniem umów najmu i leasingu.
Obecnie nadal prowadzę sprawy na gruncie prawa zobowiązań, przede wszystkim sprawy związane z prawem budowlanym. Zajmuję się prawem rzeczowym, pomagając Klientom Kancelarii uzyskać własność zasiedzianych nieruchomości, czy prowadząc sprawy o podział majątku.
Prywatnie interesuję się muzyką instrumentalną i uprawiam jazdę na motocyklu.
W 2017 r., nie zrywając współpracy z w/w Spółkami, postanowiłem o rozpoczęciu własnej praktyki, stawiając sobie za cel świadczenie usług w sposób budujący zaufanie. W praktyce oznacza to przede wszystkim, że moi Klienci mogą liczyć na informację o rzeczywistych szansach na powodzenie ich sprawy, przewidywanym przebiegu postępowania oraz na bezpośredni kontakt.
Do tej pory zajmowałem się różnorodną tematyką, interweniując tam, gdzie potrzebna była moja pomoc. Nadal staram się nie odmawiać swych usług nikomu, kontynuuję też rozpoczęte zadania. Wraz z otwarciem własnej Kancelarii postawiłem jednak na specjalizację i obecnie w kręgu mojego zainteresowania pojawiły się sprawy o zwrot należności pobranych przez banki na podstawie klauzul niedozwolonych zawartych w umowach kredytów indeksowanych lub denominowanych do waluty obcej (głównie CHF). Z jednej strony są to sprawy wymagające od pełnomocnika sporej wiedzy, z drugiej, stanowiące bolączkę wielu kredytobiorców dla których odzyskanie części zapłaconych środków może się okazać zbawienne. Temat ?frankowiczów? zaistniał także w mediach i polityce, co doprowadziło do powstania wokół niego wielu nieprawdziwych, ale niestety popularnych opinii. To wszystko skłoniło mnie do stworzenia możliwie uniwersalnego pozwu dla kredytobiorców kredytu indeksowanego oraz dla tych, którzy tak jak ja, takim ludziom starają się pomóc, lub przynajmniej interesują się prawniczym podejściem do tematu (pozew znajdą Państwo w zakładce ?prawo?). Kancelaria prowadzi też sprawy kredytobiorców zarówno kredytu indeksowanego i denominowanego.